1676814
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Ogólnie
426
1045
1471
578328
14452
26310
1676814

Liturgia

 

Migawki

Kontakt

 

 

NIEDZIELA 16 CZERWCA 2019 R. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej,

    7.00

I. Za parafian
II. Śp. Janusz Bielak w 5. roczn. śmierci

9.00

I. Aneta Stanuch- intencja imieninowa
II. Śp. Zofia w 6. rocznicę śmierci i śp. Włodzimierz Horbaj oraz zmarli z rodziny

10.30

I. O zdrowie i potrzebne łąski dla Elżbiety z okazji 55. rocznicy urodzin
II. Śp. Janusz, Teresa, Sławomir, Sylwester, Janina, Władysław

12.00

I. Dziękczynno- błagalna w 12-ą rocz. ślubu Magdaleny i Daniela
II. Śp. Wanda, Helena, Antoni i Henryk

13.00

Chrzest

16.30

I. I. Śp. Zygmunt Zając w 11. roczn. śm. i zmarli z rodz. Zająców
II. Śp. Marek Sugier- od rodziny ze Stoczka

18.00

I. Śp. Helena Malesa(gregorianka)
II. Śp. Jadwiga w 1. rocznicę śmierci i Marian Sobińscy

 

PONIEDZIAŁEK – 17 czerwca 2019 R., Św. Alberta Chmielowskiego, wspomnienie

6.30

I. Śp. Helena Malesa(gregorianka)
II. Śp. Danuta Stępień w 1. rocznicę śmierci

7.30

I. O zdrowie dla Małgorzaty, wszelkie łaski dla Niej oraz znalezienie pracy
II. Śp. Henryk(on)

18.00

I Śp. Wiesław Butryn 20. rocznicę śmierci, Stanisław(on), Bronisława Butryn i Franciszek Kniaź
II.  O Boże błg. oraz potrzebne łaski dla Łukasza i Moniki
III. O zdrowie Boże błg. i ulgę w cierpieniu dla Jana  

 

WTOREK – 18 czerwca  2019 R.

6.30

I. Śp. Helena Malesa(gregorianka)

7.30

I. Śp. Irena w 3. miesiąc po śmierci
II. Za zmarłych w czyśćcu cierpiących i wstawiennictwo Aniołów i Świętych dla kościoła walczącego

18.00

I. O uwolnienie od zła i dalszą opiekę Bożą
II. Śp. Anna w 4. roczn. śm. śp. Justyn(on) w 37 roczn. śm. i zm. z rodziny
III. Śp. Bolesław Bryła w 34. roczn. śm. śp. Katarzyna i Jan Bryła

 

ŚRODA – 19 czerwca 2019 R.

6.30

I. Śp. Helena Malesa(gregorianka)
II. Śp. Wanda Lange w 19. roczn. śm., śp. Franciszek, Józefa(ona), Florian Miazga

7.30

I. Dziękczynno- błagalna w intencji Przemka w rocznicę chrztu i Boże błg. dla całej rodziny

18.00

I. O szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie, Boże błg. dla Agnieszki i dla dziecka
II. Śp. Anna Kosiorek w 28. roczn. śmierci, Antoni, Stefan, Stanisław i Jan  

 

 CZWARTEK – 20 czerwca 2019 R.,
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

7.00

I. Śp. Maria i Zenon Chudzik

9.00

I. Dziękczynno- błagalna w 23. roczn. ur. Karola
II. Śp. Wiesław Kłoda
III. Śp. Teresa Brzozowska w 5. roczn. śm., Dawid Nakonieczny i zm. z rodz.

10.30

I. Za parafian
II. Śp. Helena Malesa(gregorianka)
III. Śp. Henryk Dycha w 2. roczn. śm., Edward Dycha, Stanisława Wikira w 20. roczn. śm.
IV. Dziękczynno- błagalna w 17. roczn. ur. Marii Pawłowskiej
V. Śp. Franciszek i Wanda Miazga
VI. Dziękczynno- błagalna w 17. roczn. ur. Zofii
VII. O dary Ducha Świętego na czas Misji Świętych w naszej parafii

18.00

I. Śp. Adam Chruścicki 2. miesiąc po śmierci i zmarli z rodziny
II. Śp. Janina i Czesław(on) Piecak i śp. Zofia i Henryk Niewiadomy

 

PIĄTEK, 21 czerwca 2019 R.,
Św. Alojzego Gonzagi, wspomnienie

     6.30

I. O potrzebne łaski i zdanie egzaminów dla Zofii

7.30

I. Śp. Jan i Małgorzata Zelek  

15.00

I. Śp. Jan Zalewski w 35. roczn. śmierci i Edward Oworuszko w 10. roczn. śmierci  

18.00

I. Śp. Helena Malesa(gregorianka)
II. Śp. Mieczysław Malec w 14. roczn. śmierci
III. O zdrowie i potrzebne łaski dla Danuty oraz jej bliskich

 

SOBOTA, 22 CZERWCA 2019 R.

6.30

I. Śp. Jan Żmuda 

7.30

I. Śp. Jan i Maria Jonik  

18.00

I. Śp. Helena Malesa(gregorianka)
II. O Boże błg., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Ignasia w 4. roczn. ur., dla Łucji w 7. roczn. urodzin oraz dla Adrianny w 9. Rocznicę urodzin

 

NIEDZIELA. 23 CZERWCA 2019 R.,
XII niedziela zwykła

7.00

I. Za parafian
II. Śp. Zbigniew w 4. roczn. śmierci
III. Śp. Krystyna i Maria Mulak oraz Aniela i Franciszek Koziara

9.00

I. Śp. Zofia Korczyńska w 14. roczn. śmierci, Franciszek i zm. z rodz. Korczyńskich i Kasperków
II. Śp. Janina w 25 roczn. śm. Jan, Teresa, Sławomir i Janusz

10.30

I. Dziękczynno- błagalna w 5. roczn. ur. Julii i za śp. Dariusza Tatarczaka
II. Śp. Marek Szymczyk i zmarli z rodziny

12.00

I. Chrzty
II. Dziękczynno- błagalna z okazji imienin i 18. ur. Jana
III. Śp. Edward Matwiejczuk w 7. roczn. śm. i śp. Władysława(ona) Matwiejczuk w 2. roczn. śm.

16.30

I. Dziękczynno- błagalna w rocznicę urodzin Jagody i Sławka
II. Śp. Stefania w 4. miesiąc po śmierci i Edward Trzcińscy

18.00

I. Śp. Helena Malesa(gregorianka)
II. Śp. Władysław(on) Czop w 3. roczn. śmierci i zmarli z rodz. Czopów

 

POLECAMY * POLECAMY * POLECAMY * POLECAMY * POLECAMY

  SP Pallotti w Lublinie     Przemiana.pl