Facebook

 

Migawki

Kontakt

 

  1. W następną niedzielę będziemy gościli w naszej parafii alumnów WSD w Ołtarzewie, którzy przybędą na niedzielę seminaryjną, aby dać świadectwo o powołaniu.
  2. W następną niedzielę 21 kwietnia o godzinie 15.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i dla ich rodziców.
  3. W następną niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00 odbędzie się Dom Chwały organizowany przez Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji.
  4. W następną niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 16.30 będziemy modlić się w intencji śp. druhny Danuty Magierskiej w 40-ą rocznicę jej śmierci. Nasza modlitwa za Zmarłą jest jednocześnie wyrazem pamięci i wdzięczności dla wszystkich, którzy swoim oddaniem i przykładem uczą miłości do Boga i Ojczyzny.
  5. Wspólnota Młodzieżowa Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji zaprasza wszystkie młode osoby na wspólną Mszę Świętą, która zostanie odprawiona we wtorek 16 kwietnia o godz. 19:00 w Kaplicy Miłosierdzia.
  6. Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji oraz Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zapraszają w najbliższy wtorek 16.04 na godzinę 19:00 do sali Centrum formacji (sale na górze) na spotkanie dla mężczyzn z serii Męskie Wyzwania. Spotkanie poprowadzi psycholog Piotr Jakubczyk. Tematem będą bariery w męskim rozwoju.
  7. Działające w naszej parafii Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje w dniach 11-12 maja pielgrzymkę do Strachociny (Sanktuarium Świętego Andrzeja Boboli), oraz do Dukli i do Markowej do Muzeum Błogosławionej Rodziny Ulmów. Zapraszamy wszystkie chętne osoby. Zapisy w zakrystii parafialnej lub pod numerem tel.: p. Piotr – 506 527 173 lub s. Cypriana – 663 697 308.
  8. W dniach 24-27 maja odbędzie się pielgrzymka w oczekiwaniu na kanonizację Bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Polski do Kalwarii Pacławskiej, Komańczy i Myczkowiec. Szczegóły są dostępne na plakacie w gablocie lub pod numerem tel. 690 957 678.
  9. Dziś członkowie Rady Parafialnej prowadzą comiesięczną zbiórkę na prace wykonywane w naszym kościele. Celem zbiórki jest zebranie kwoty potrzebnej na remont zewnętrznych schodów przy wejściu głównym do kościoła.
POLECAMY

  SP Pallotti w Lublinie     Przemiana.pl