Facebook

 

Migawki

Kontakt

 1. Rozpoczyna się Adwent, czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Zapraszamy do udziału w Roratach odprawianych od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. Bezpośrednio po Roratach modlimy się śpiewem Godzinek. Roraty dla dzieci odprawiane są w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16:30.
 2. Dziś na każdej Mszy Świętej święcimy opłatki. Można je zabrać do domu, aby w czasie Wigilii podzielić się z najbliższymi.
 3. W poniedziałek, 04 grudnia, o godzinie 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą wotywną o Duchu Świętym. Po Mszy Świętej. zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez wspólnotę Effatha.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W tym dniu modlimy się w intencji kapłanów i osób konsekrowanych oraz o powołania kapłańskie i zakonne.
 5. W piątek, 08 grudnia, obchodzić będziemy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. W tym dniu Msze Święte będą odprawiane o godz. 6.30, 7.30, 12.00,15.00, 16.30 i 18.00.
 6. Dziś wspólnota charytatywna Samarytanin prowadzi zbiórkę na przedświąteczną pomoc dla najuboższych rodzin naszej parafii. Ofiary będą zbierane po każdej Mszy Świętej. Można je również przesłać na konto naszej parafii z dopiskiem Samarytanin. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 7. Przy wyjściu z kościoła są rozprowadzane świece Caritas. Dochód przeznaczony jest na dzieła podejmowane przez Caritas Polska.
 8. W następną niedzielę 10 grudnia o godz. 19.00 w kaplicy Bożego Miłosierdzia odbędzie się spotkanie dla osób przygotowujących się do bierzmowania i dla ich rodziców.
 9. Rada Parafialna informuje, że w następną niedzielę 10 grudnia, odbędzie się zbiórka na prace wykonywane w naszym kościele.
 10. W dniach od 23 do 31 grudnia 2023 r. kancelaria parafialna będzie nieczynna. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. telefonu 510215530.
 11. Dziś 3 grudnia o godzinie 20.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe w Parafii Ojców Bernardynów. Potrwa ono do soboty 9 grudnia. Zakończy się Mszą Świętą o godzinie 18.00. Przez siedem dni i siedem nocy trwać będzie nieprzerwanie modlitwa różańcowa w intencji świętości rodzin.
 12. W dniach 09 grudnia (sobota) od godziny 16.00 i 10 grudnia (niedziela) od godziny 15.00 w kościele pw. Najświętszej Marii Panny Nieustającej Pomocy w Lublinie (ul. Milenijna 7) w Lublinie odbędą się Rekolekcje Adwentowe dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych. Rekolekcje poprowadzi: ks. kan. Cezary Kowalski. Po Mszy Świętej będzie możliwość spotkania się i konsultacji z adwokatem kościelnym.
POLECAMY

  SP Pallotti w Lublinie     Przemiana.pl