Facebook

 

Migawki

Kontakt

  

 

SOBOTA – 13 KWIETNIA 2024 r.

6.30

I. Śp. Mirosław (on) Kasiński (Msza Święta Gregoriańska)

7.30

I. Śp. Mieczysław (on) i Józefa (ona) Machnio

II. Śp. Wanda Piekarz (Msza Święta Gregoriańska)

12.00

Chrzest z Mszą Świętą: Liliana

18.00

I. Śp. Stefania (ona), Jan, Józefa (ona) i Władysław (on)

II. Dziękczynno-błagalna w intencji Karinki w 4-ą rocznicę urodzin

 

INTENCJE MSZALNE – 14-21 kwietnia 2024 r.

 

NIEDZIELA – 14 kwietnia 2024 r.

7.00

I. Śp. Wiktoria i Władysław (on) Świdniccy, zmarli z rodziny Świdnickich i Mielniczuków

II. Śp. Sławomir (on), Teresa, Janusz, Janina, Władysław (on) Pizoń

III. Śp. Wanda Piekarz (Msza Święta Gregoriańska)

9.00

I. O Boże błogosławieństwo dla Jolanty w dniu urodzin

II. Śp. Aleksandra (ona) Szczepanik w rocznicę śmierci i Stanisław (on)

10.30

I. Śp. Jadwiga, Stanisław (on), Zofia, Stanisława (ona), Józef (on), zmarli z rodziny Kozłowskich, Groblewskich, Kieriło oraz Jan Ścibiorski, zmarli z rodziny Ścibiorskich, Kubackich i Cienkuszów

II. Śp. Zygmunt (on) Królik w 1-ą rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

12.00

I. Śp. Maria (ona) Joniec-Czinelli

II. Śp. Mirosław (on) Kasiński (Msza Święta Gregoriańska)

16.30

I. Śp. Bogdan (on) Kozieł i zmarli z rodziny

18.00

I. W intencji Amandy z okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

PONIEDZIAŁEK – 15 KWIETNIA 2024 r.

6.30

I. Śp. Mirosław (on) Kasiński (Msza Święta Gregoriańska)

II. O zdrowie dla Jadwigi

7.30

I. Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w intencji Matteo Primavery w 15-ą rocznicę urodzin

II. Śp. Wanda Piekarz (Msza Święta Gregoriańska)

III. Śp. Janina Michalik

18.00

I. Dziękczynno-błagalna w intencji Beaty i Roberta Wójtowicz z okazji 15-ej rocznicy ślubu, z prośbą o potrzebne łaski dla ich synów

II. Śp. Lidia Kijak w 3-ą rocznicę śmierci

 

WTOREK – 16 KWIETNIA 2024 r.

6.30

I. Śp. Mirosław (on) Kasiński (Msza Święta Gregoriańska)

II. Śp. Jerzy Baran w m-c po śmierci

7.30

I. O Boże błogosławieństwo dla Moniki i Roberta

II. Śp. Wanda Piekarz (Msza Święta Gregoriańska)

II. Śp. Irena Łupińska

18.00

I. Śp. Janina Kukiełka w 3-ą rocznicę śmierci

II. Śp. Marek Szymczyk w 14-ą rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

 

ŚRODA – 17 KWIETNIA 2024 r.

6.30

I. Śp. Mirosław (on) Kasiński (Msza Święta Gregoriańska)

II. Śp. Ks. Zenon

7.30

I.  Dziękczynno-błagalna w intencji Piotra i Jolanty

II.  Śp. Wanda Piekarz (Msza Święta Gregoriańska)

III. Śp. Janina Michalik

18.00

I. Dziękczynno-błagalna w intencji Alicji i Wojciecha w 20-ą rocznicę ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

II. Śp. Stanisława (ona) Zając w 7-ą  rocznicę śmierci i zmarli z rodziny Mołduchów

 

CZWARTEK – 18 KWIETNIA 2024 r.

6.30

I. Śp. Mirosław (on) Kasiński (Msza Święta Gregoriańska)

II. Śp. Władysław (on) w 20-ą rocznicę śmierci i Waleria (ona) Kordeczka

III. Śp. Janina Michalik

7.30

I.  O Boże błogosławieństwo dla Moniki i Roberta

II. Śp. Wanda Piekarz (Msza Święta Gregoriańska)

18.00

I. Śp. Maria (ona) Moskal w 3-ą rocznicę śmierci

II. Śp. Czesława (ona) Pieczyńska w 4-ą rocznicę śmierci

III. Śp. Karol Buczek (Msza Św. Gregoriańska odprawiana przez ks. S. Zarzyckiego)

 

PIĄTEK – 19 KWIETNIA 2024 r.

6.30

I. Śp. Mirosław (on) Kasiński (Msza Święta Gregoriańska)

II. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Danuty Miazgi

7.30

I. Śp. Wanda Piekarz (Msza Święta Gregoriańska)

II.  O Boże błogosławieństwo dla Moniki i Roberta

15.00

I. Dziękczynna w intencji Łukasza z okazji 37-ej rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

18.00

I. Dziękczynno-błagalna w intencji Anny i Piotra z okazji 23-ej rocznicy ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla ich córek

II. Śp. Elżbieta Szymulska

 

SOBOTA – 20 KWIETNIA 2024 r.

6.30

I. Śp. Mirosław (on) Kasiński (Msza Święta Gregoriańska)

II. Śp. Janina Michalik

7.30

I. O Boże błogosławieństwo dla Moniki i Roberta

II. Śp. Wanda Piekarz (Msza Święta Gregoriańska)

18.00

I. Za zmarłych w czyśćcu cierpiących

II. Śp. Henryk (on) w rocznicę śmierci, Anna, Stanisława (ona), Edward (on), Feliks (on), Maria (ona), Elżbieta, Józef (on), Adam

 

NIEDZIELA – 21 KWIETNIA 2024 r.

7.00

I. Śp. Maria i Tadeusz, zmarli z rodziny Linkowskich i Zajączkowskich

II. Śp. Wanda Piekarz (Msza Święta Gregoriańska)

9.00

I. Dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane od Świętej Rodziny z prośbą Andrzeja o dalszą opiekę oraz za zmarłych z jego rodzin

II. Śp. Stanisław (on) Kuter w 8-ą rocznicę śmierci i śp. Irena Kuter

10.30

I.  O Boże błogosławieństwo dla Hanny, jej dzieci i wnuków

II. Dziękczynno-błagalna w intencji Renaty i Pawła z okazji 16-ej rocznicy ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich i ich córki

12.00

I. Za Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni oraz za dzieci przyjmujące chrzest święty i za ich rodziców

II. Śp. Mirosław (on) Kasiński (Msza Święta Gregoriańska)

Chrzest: Alicja, Tadeusz

15.00

I. Śp. Kazimiera (ona) i Józef (on) Spychała, Jadwiga

16.30

I. Śp. druhna harcmistrzyni Danuta Magierska w 40-ą rocznicę jej śmierci z prośbą o życie wieczne

18.00

I. Śp. Hipolit Trojanowski w 26-ą rocznicę śmierci

 

POLECAMY

  SP Pallotti w Lublinie     Przemiana.pl