Facebook

 

Migawki

Kontakt

  1. Godzinki o Męce Pańskiej są odprawiane w soboty Wielkiego Postu o godz. 7:00.
  2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w naszej Parafii są odprawiane w każdą niedzielę o godz. 17.30.
  3. W poniedziałek o godzinie 18.00 odprawimy Mszę Świętą Wotywną o Duchu Świętym. Po Mszy Świętej wspólnota Effatha zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W ten dzień modlimy się za kapłanów oraz o powołania kapłańskie i zakonne.
  5. Legion Maryi zaprasza w dniach od 01 do 09 marca o godz. 17.20 na Nowennę za Ojczyznę przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli.
  6. W tym roku Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy z Lublina 08 marca po Mszy Świętej sprawowanej w Archikatedrze Lubelskiej o godz. 19.00. Zapisy trwają na stronie internetowej (edk.lublin.pl)
  7. Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny, które gościliśmy w naszej Parafii w poprzednią niedzielę, dziękują za ofiary w kwocie 14 tys. zł. Zostaną one wykorzystane na dzieła prowadzone przez Zgromadzenie.
  8. Dziś grupa charytatywna Samarytanin prowadzi zbiórkę na pomoc najuboższym rodzinom naszej Parafii.
  9. W następną niedzielę, 10 marca, Rada Parafialna przeprowadzi zbiórkę na wykonanie nowych schodów przy głównym wejściu do kościoła.
  10. Informujemy, że 8 marca kończymy proces rekrutacji do klas pierwszych w naszej publicznej Szkole Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego na rok 2024/2025. W przypadku posiadania wolnych miejsc, istnieje również możliwość przeniesienia ucznia do pozostałych klas. Bliższe informacje można uzyskać na stronie internetowej szkoły. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
POLECAMY

  SP Pallotti w Lublinie     Przemiana.pl