Facebook

 

Migawki

Kontakt

 

  1. Zapraszamy do udziału w Roratach odprawianych od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. Bezpośrednio po Roratach modlimy się śpiewem Godzinek. Roraty dla dzieci odprawiane są w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16:30.
  2. Przy ołtarzu znajdują się poświęcone opłatki, które można zabrać do naszych domów.
  3. W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca wspólnota Effatha podczas modlitwy uwielbienia, od godziny 20.00-21.00, będzie prowadziła modlitwy wstawiennicze dla parafian. W trakcie uwielbienia będzie można podejść i poprosić o modlitwę w dowolnej intencji. Na takie spotkanie modlitewne Effatha zaprasza już 5 grudnia.
  4. W tym tygodniu przypada pierwsza środa miesiąca. O godz. 17.00 zapraszamy do udziału w nabożeństwie do Przeczystego Serca Św. Józefa. O 18.00 będzie odprawiona Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie.
  5. W czwartek, 8 grudnia, obchodzić będziemy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. W tym dniu msze święte będą odprawiane o godz. 6.30, 7.30, 12.00 i 18.00.
  6. W następną niedzielę 11 grudnia rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Będą trwały do wtorku 13 grudnia. Poprowadzi je ks. Krzysztof Czapla SAC, dyrektor Pallotyńskiego Sekretariatu Fatimskiego w Zakopanem. W niedzielę nauka rekolekcyjna zostanie wygłoszona na każdej Mszy Świętej, w poniedziałek i we wtorek na Mszach Świętych o godz. 6.30, 9.00, 18.00 i 20.00. Z programem rekolekcji można zapoznać się w gablocie parafialnej i na naszej stronie internetowej.
  7. Dziś, zgodnie z kalendarzem wyborczym obowiązującym w diecezji lubelskiej, odbywają się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Pod chórem i przy bocznym wyjściu z kościoła (od strony ul. Puławskiej) znajdują się stoliki, przy których zostaną udostępnione karty do głosowania. Głosowanie odbędzie się po każdej Mszy Świętej. Każdy z głosujących wybierze spośród kandydatów przedstawionych na karcie wyborczej maksymalnie dwa nazwiska, stawiając przy nich znak krzyżyka „X”. Po oddaniu głosu wypełnioną kartę należy wrzucić do urny wyborczej znajdującej się na stoliku. Głos będzie uznany za nieważny, gdy wskazane zostaną więcej niż 2 nazwiska czy też zostanie dopisane nazwisko lub nazwiska spoza listy. Głosowanie zakończy się po Mszy świętej odprawianej dziś o godz. 18.00. Wyniki wyborów zostaną ogłoszone w następną niedzielę 11 grudnia. Informacje dotyczące wyborów są umieszczone na naszej stronie internetowej i na stronie kurii lubelskiej.
  8. Dziś wspólnota charytatywna Samarytanin organizuje po raz kolejny zbiórkę na przedświąteczną pomoc dla najuboższych rodzin z naszej parafii. Ofiary są zbierane po każdej Mszy Świętej. Można je również przesłać na konto naszej parafii z dopiskiem Samarytanin. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. Dziś są rozprowadzane świece Caritas. Dochód przeznaczony jest na dzieła podejmowane przez Caritas Polska.
  10. W naszej parafii trwa Seminarium Odnowy Wiary, które poprowadzi Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca. Serdecznie zapraszamy wszystkich, na spotkanie w czwartek o godz. 19:00 do kaplicy Miłosierdzia Bożego. 

 

 

POLECAMY

  SP Pallotti w Lublinie     Przemiana.pl