Facebook

 

Migawki

Kontakt

 1. Dziś obchodzimy Uroczystość Trójcy Najświętszej. Uroczystość tę wzbogaci Słowo Boże głoszone przez Emila Mazura, duszpasterza i dyrektora Spotkań Młodych Archidiecezji Lubelskiej (w skrócie SMAL). Ofiary zbierane po Mszy Świętej są przeznaczone na cele związane z organizacją tego wydarzenia, które odbędzie się w sierpniu tego roku w Garbowie.
 2. W poniedziałek 05 czerwca o godz. 18.00, zapraszamy na Mszę Świętą wotywną o Duchu Świętym. Po Mszy Świętej wspólnota Effatha poprowadzi Adorację Najświętszego Sakramentu.
 3. W tym tygodniu w pierwszą środę miesiąca o godz. 17.00 zapraszamy do udziału w nabożeństwie do Przeczystego Serca Św. Józefa.
 4. W środę po Mszy Świętej wieczornej będzie odprawione nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.
 5. W czwartek 08 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte w tym dniu odprawiane będą o godz.: 7:00, 9:00, 10:30 i 18:00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 12.00 i 16.30. Liturgii o godzinie 10.30 będzie przewodniczył JE ks. bp Mieczysław Cisło. Po tej Mszy świętej wyruszy procesja Eucharystyczna, która przejdzie trasą: Warszawska - Strzelecka - Początkowa – Powstańców Śl. - Gen. Zajączka - Boh. Monte Cassino - Czeremchowa. Prosimy Wspólnoty Legionu Maryi, Przyjaciół Oblubieńca, Szkołę Nowej Ewangelizacji, Effatha i Neokatechumenalne o przygotowanie ołtarzy. Prosimy również o przygotowanie procesji i udekorowanie domów.
 6. Dziewczynki do sypania kwiatów zapraszamy na próbę, która odbędzie się przed kościołem we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.
 7. W oktawie Bożego Ciała bezpośrednio po wieczornych Mszach Świętych zapraszamy na procesje eucharystyczne wokół kościoła.
 8. Za tydzień, 11 czerwca, przeżywać będziemy w naszej parafii uroczystość odpustową, na którą serdecznie zapraszamy.
 9. Zachęcamy do jak najliczniejszego uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych, które odprawiamy codziennie o godz. 17:30.
 10. We wtorek 06 czerwca, po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.
 11. W czwartek 08 czerwca kancelaria parafialna będzie
 12. Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na pielgrzymkę do Lourdes od 2 do 9 września, szczegóły w gablocie i na stronie internetowej: snepallotyni.pl.
 13. Na początku września bieżącego roku planowana jest pielgrzymka do Wilna i innych miejsc na Litwie. Szczegółowy program i termin zostanie podany do końca czerwca.
 14. Zapraszamy na Archidiecezjalny dzień rodzin, który odbędzie się 25 czerwca w Wąwolnicy. Szczegóły na plakatach.
 15. Dziękuję bardzo Rodzicom dzieci komunijnych za Dar Ołtarza w kwocie  6530 złotych i Rodzicom dzieci, które świętowały rocznicę I Komunii Świętej w kwocie 1637 złotych. Pieniądze te pokryją część kosztów związanych z renowacją drzwi wewnętrznych w kościele. Koszt inwestycji wyniesie około 20 tysięcy zł.
POLECAMY

  SP Pallotti w Lublinie     Przemiana.pl